Juurdepääsetavuspoliitika

Veebileht info.ee on võtnud endale kohustuse tagada, et selle sisu oleks juurdepääsetav kõikidele kasutajatele, sealhulgas ka puuetega inimestele. Käesolev juurdepääsetavuse poliitika kirjeldab veebilehe jõupingutusi Eesti juurdepääsetavuse seaduse järgimiseks.

Juurdepääsetavusstandardid

Veebisait järgib veebisaidi juurdepääsetavuse standardina Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.1 taset AA. See hõlmab mittetekstilise sisu jaoks tekstialternatiivide pakkumist, kirjeldavate pealkirjade ja siltide kasutamist ning veebisaidi navigeerimise klaviatuuriga juurdepääsetava tagamist.

Juurdepääsetavusfunktsioonid

Veebisait pakub puuetega kasutajate abistamiseks järgmisi juurdepääsetavuse funktsioone:

Reguleeritavad kirjasuurused

Kõrge kontrastsusega režiim
Klaviatuuriga navigeerimine
Tekst kõneks funktsioon
Juurdepääsetavuse testimine
Veebisaidi juurdepääsetavuse testimine toimub regulaarselt, et tagada selle sisu juurdepääsetavus puuetega kasutajatele. Testimisel kasutatakse abitehnoloogiaid, nagu ekraanilugejad ja klaviatuuriga navigeerimine.

Veebisait ootab kasutajate tagasisidet selle juurdepääsetavuse kohta. Kasutajatel, kellel on veebisaidil juurdepääsetavuse tõkkeid, soovitatakse võtta ühendust veebisaidi omanikega aadressil [insert contact information]. Veebisaidi omanikud teevad kõik endast oleneva, et probleemi õigeaegselt lahendada.

Juurdepääsetavuse vastavus

Veebilehe omanikud on võtnud endale kohustuse järgida Eesti juurdepääsetavuse seadust ja tagada, et veebileht oleks kõigile kasutajatele ligipääsetav. Juurdepääsutõkete tuvastamisel võtavad veebisaidi omanikud asjakohaseid meetmeid, et need õigeaegselt kõrvaldada.

Juurdepääsetavuspoliitika muudatused
Veebisaidi omanikud võivad seda juurdepääsetavuse poliitikat aeg-ajalt värskendada, et kajastada muudatusi juriidilistes või regulatiivsetes nõuetes. Eeskirja uusim versioon on veebisaidil alati saadaval.

Kontaktinfo

Kui teil on selle juurdepääsetavuse poliitika või veebisaidi juurdepääsetavuse kohta küsimusi või muresid, võtke ühendust veebisaidi omanikega, kasutades veebisaidil olevat kontaktivormi.

Me kasutame küpsiseid, et meie veebilehte kõige paremini esindada. Jätkates selle veebilehe kasutamist, nõustute küpsiste kasutamisega.
võtta
loobuma